Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.

SonGoku

[SŁUSZNA] Skarga na Noobskiego Admina

7 Postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

1.Nick oskarżonego:  ~BHeaTG~
2.Powód skargi: Admin cały czas mnie banuje za NICK a mam go od 4 lat....
3.Opis zajścia:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 1 minute and 39 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname: SonGoku 
[AMXBans] Reason: 'zmien nick bo pojdzie ban za podszywke za to ze mylisz admina' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ just-frags.eu 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:8531038' 
[AMXBans] Your IP: '79.186.187.122' 
[AMXBans] =============================================== 
4.Dodatkowe informacje:

Admin banuje mnie już 2 raz,,,, I nie dociera do niego, że gram na Platwofmie Steam pod tym nickiem już grube 2 lata....

Proszę o  ogarnięcie dzieciaka.

Dziękuję Pozdrawaiam.

Edytowane przez SonGoku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Studio Tatuażu Czat Gadu-Gadu

Napisano (edytowane)

Jest już gracz na serwerze o nicku "Son Goku" w razie cheatowania jednego z was nie mam zamiaru zawracać sobie dupy sprawdzaniem ip dokładnie który jest który, więc proszę szanownego gracza o zmianę nicku :)

I next razem napisz skargę na admina na dany serwer np w leczeniu jest zakładka skargi na administrację a nie w sprawach dotyczących sieci ;d

Edytowane przez damianiatkobbc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gram już 4 lata pod tym nickiem, nie będę zmieniał go tylko dla tego że jakieś dziecko gra pod tym samym... Bany się daje za pomocą SteamID a nie IP

A po za tym ja mam "SonGoku" a nie "Son Goku", więc wypraszam sobie banowanie mnie za podszywkę, jak to nie jest podszywanie się, a po 2 tak jak wcześniej wspomniałem gram na Platformie Steam!!! Już 4 lata i nie mam zamiaru zmieniać Nicki dla tego, że jakaś podróbka tam gra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Typ Bana SteamID

I proszę mnie tu nie obrażać tylko się dostosować... Son Goku gra na naszej serwerowni dłużej niż ty i powinieneś uszanować gracza który jako 1 zajął ten nick... pomyśl logicznie 20 graczy nazwie się tak samo a potem admin ma dochodzić który to który? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po 1 gracze nie nazywają się tak samo on ma Nazwę "SonGoku" osobno, a ja razem, po 2 gdybyś był użytkownikiem steam to zobaczył byś ilość przegranych "h" jak i od kiedy jest konto....

po 3 dlaczego zaawansowany gracz ma zmienić nick tylko dlatego, że jakiś typek  na No Steamie, który nawet nie ogarnia gdzie jest "Long", "Mid", "Roman" itp. Ma zająć nick, którego używam od czterech (4) lat?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skarga słuszna, aczkolwiek dostaniesz tylko upomnienie słowne.

Tak jak wyżej, SonGoku a Son Goku to dwa różne nicki, i nikt nikomu nawet rankingu nie psuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skarga słuszna.

Dziękujemy za zgłoszenie.
Osoba oskarżona poniesie konsekwencje.

Pozdrawiamy administracja Just-Frags.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.