Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.

SkrzaT^

[SŁUSZNA] Skarga na Necr0 + prośba o sprawdzenie HLTV.

15 Postów w tym temacie

1. Nick oskarżonego: Necr0
2. Powód: Ban za free.
3. Opis zajścia: Zgłosiłem po przez u@ o tym, że gracz o nicku Necr0 jedzie na aimie ustawionym na klate. Jak sie dowiedziałem, oskarżyłem o to admina i mnie zbanował. Powód jak widać, natomiast w regulaminie nie ma zapisku, że jeżeli ktoś oskarży admina o czitowanie to ten ma prawo dać mu bana.
4. Dowód ( SS lub Demko):

https://zapodaj.net/0819b3e38b913.jpg.html

https://zapodaj.net/ff0956607fef8.jpg.html

https://zapodaj.net/91415e75bc754.jpg.html

https://zapodaj.net/edc2027bbfc50.jpg.html

https://zapodaj.net/929536b18e48a.jpg.html

5. Dodatkowe info

Jeżeli HLTV rzeczywiście nagrywa, to proszę o sprawdzenie tego admina pod kątem używania wspomagaczy, chodzi tutaj o aima ustawionego na klate/brzuch. Data 06.01.2017 godzina ok. 16:20 - 16:30.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Necr0
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Just-Frags.eu
[AMXBans] Powod: 'odpocznij synek'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:4531182'
[AMXBans] Twoje IP: '176.109.132.94'
[AMXBans] ===============================================

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Studio Tatuażu Czat Gadu-Gadu

Nie dałem ci za to bana tylko spytałem czy chcesz bana odpowiedziałeś że owszem spytałem a na ile? odpowiedziałeś wedle uznania to wyleciałeś na 30 min żeby ochłonąć zrobiłem to na twoją prośbę więc moim zdaniem nie było tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahaha i prawidłowo :D a ten znów płacze :D chyba odwiedzę ten server :D jak będziesz grał to się trochę pośmieje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy to kwestia Twojego upośledzenia, ale przeczytaj proszę definicję sarkazmu, ale jestem w stanie to zrozumieć, że siedzisz przed PC 20/7 i masz prawo nie wiedzieć. W bana nie wnikam, kto by się przejmował jakimś dzieckiem które daje bana bo może, prośba o sprawdzenie na hltv Twojej gry.

Czechu, jak widzę nabijanie postów wychodzi Ci elegancko, tylko szkoda, że zaden jeszcze nic nie wniósł i podejrzewam, że nie wniesie bo nic mądrego nie masz do powiedzenia. Więc lepiej sieęnie odzywaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do nabijania postów to chyba jesteś w tym najlepszy , a twój ulubiony dział to skargi.

Co do NecrO dobrze zrobił że dał ci tego bana często jesteś irytujący i spamujesz na u@, mam pewność że Piotrek jest czysty i gra bez żadnych wspomagaczy a ty robisz niepotrzebne zamieszanie ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze tato :D tylko dodam że każdy admin jest sprawdzany o to się nie martw  jest HLTV i tam wszystko widać nie musimy być na sv by oglądać admina jak gra i oni to wiedzą po za tym kto by ryzykował stratą admina 

i jeszcze jedno :D powiedz mi o czym jest ten temat bo raz piszesz tak a raz inaczej  najpierw że skarga bo mnie zbanował ( ban ze free ) a teraz ze on ma aima  (troszkę nie ten dział ) :D

pozd. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Sprawdziłem hltv nie widzę czitów u gracza necr0 

aczkolwiek admin łamie regulamin w inny sposób .

1 przeklinanie - według mnie Administrator powinien dawać graczom przykład. 

20170107153750_1.thumb.jpg.237dc8c544711

2 TXT -Ja mogę ,wy nie bo ban , administrator także podlega karze za takie wyczyny.20170107160914_1.thumb.jpg.ef1228addc8b220170107160918_1.thumb.jpg.be468126509f8

3 Nie słuszny ban - 

19 godzin temu, Necr0 napisał:

Nie dałem ci za to bana tylko spytałem czy chcesz bana odpowiedziałeś że owszem spytałem a na ile? odpowiedziałeś wedle uznania to wyleciałeś na 30 min żeby ochłonąć zrobiłem to na twoją prośbę więc moim zdaniem nie było tematu

Nie masz prawa banować gracza , który nie złamał regulaminu. [ban za nic] 

Gracz posiada również swoje prawa ,które tutaj zostały naruszone.

A co do gracza polecam nie spamować  na czacie w grze administratorowi typu "Necr0 wyłączysz aima na klatę czy ci pomóc" . tylko od razu idź z tym na forum jeżeli posiadasz jakiekolwiek podejrzenia. 

I upewnij się na następny raz czy aby na pewno Gracz/Administrator ,którego skarżysz jest winny [ za przedstawiony przez ciebie powód].

To tyle z mojej strony.

•  
Edytowane przez Zexel
cytat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wybacz zexel lecz szynax mi mówił że widoczny na ss daszek na mapie cs_wiocha nie jest zaliczany do txt tylko wyjście za murek w okól mapy i nad respem CT jeżeli jednak jest to txt to proszę się zdecydować bo co server to co innego mówią. I za wchodzenie na ten daszek nigdy nie dałem bana.

Po 2 co do przeklinania widocznego na 1 ss, jeżeli banujesz kogoś 18 razy i gość ciągle wbija to chyba każdemu mogą puścić nerwy w stosunku do takiego dziecka które ci się w twarz śmieje że gówno możesz zrobić więc za przeproszeniem się ....... ok? 

po 3 co do tego bana dostał tylko na 30 min i z tego taka afera? ok może nie potrzebnie go banowałem ale każdy może czasem już gorszy dzień i jak go dzieciak prowokuje to tak się to kończy. 

Poza tym mimo mojego bardzo krótkiego starzu jestem bardzo aktywny na serverze nawet w nocy i usuwam tych którzy przeszkadzają innym w spokojnej grze z tego co się oriętuje przez okres mojej administracji nadałem ponad 80 banów i jakoś żadnego odniesienia prócz tego tu że ban był nie słuszny nie widzę, więc myślę że spełniam swoją rolę jako Administrator.

Po za tym przeklinanie na serwerze jest dozwolone byle bym nie obrażał innych w sposób np " ty chu.." itp więc w czym problem? Nie obraziłem gracza servera tylko jakiś chwast który uprzykrzał grę innym.

I proszę Cię kolego nie ucz mnie adminowania bo nerwy każdemu czasem puszczą, a po za tym jak ja miałem Admina na swoim pierwszym servie jakim grałem to ty zapewne jeszcze do klawiatury nie dosięgałeś.

10 godzin temu, SkrzaT^ napisał:

Nie wiem czy to kwestia Twojego upośledzenia, ale przeczytaj proszę definicję sarkazmu, ale jestem w stanie to zrozumieć, że siedzisz przed PC 20/7 i masz prawo nie wiedzieć. W bana nie wnikam, kto by się przejmował jakimś dzieckiem które daje bana bo może, prośba o sprawdzenie na hltv Twojej gry.

Czechu, jak widzę nabijanie postów wychodzi Ci elegancko, tylko szkoda, że zaden jeszcze nic nie wniósł i podejrzewam, że nie wniesie bo nic mądrego nie masz do powiedzenia. Więc lepiej sieęnie odzywaj.

A co do Ciebie szczeniaku to ja Cię nie obrażam więc uprzejmię Cię proszę byś zważał na słowa. Co do definicji sarkazmu hmm podejrzewam że w pisaniu tego posta pomogła Ci twoja mama byś mógł zabłysnąć " inteligencją " bo sam to na użycie tak trudnego słowa byś nie wpadł. A tak poza tym wykazałeś się dojrzałościa pisząc ten temat bana dostałeś na zaledwie 30 min a ty już skarge na forum piszesz. Rada na przyszłość nie prowokuj innych bo tutaj dostaniesz co najwyżej bana ale w życiu może się to dla Ciebie skończyć o wiele gorzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

3 godziny temu, Necr0 napisał:

kolego nie ucz mnie adminowania bo nerwy każdemu czasem puszczą, a po za tym jak ja miałem Admina na swoim pierwszym servie jakim grałem to ty zapewne jeszcze do klawiatury nie dosięgałeś.

Nerwy trzymaj na wodzy. 

takie teksty w moją stronę możesz sobie darować , ponieważ mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz.

guzik mnie obchodzi kiedy miałeś swojego pierwszego admina  ale takie prowokacje nie robią na mnie wrażenia.

Po za tym przeklinanie na serwerze jest dozwolone byle bym nie obrażał innych w sposób np " ty chu.." itp więc w czym problem? Nie obraziłem gracza servera tylko jakiś chwast który uprzykrzał grę innym.

Może i na serwerze można przeklinać ale według mnie ty jako administrator serwera Powinieneś zachować kulturę i nie zniżać się do poziomu wyżej wymienionego "chwastu"

po 3 co do tego bana dostał tylko na 30 min i z tego taka afera? ok może nie potrzebnie go banowałem ale każdy może czasem już gorszy dzień i jak go dzieciak prowokuje to tak się to kończy. 

o ten ban właśnie rozchodziło mi się najbardziej . i przy okazji kiedy masz już przysłowiowy gorszy dzień to nie wyżywaj się na graczach bo zniechęcasz ich do grania.

tylko 30 minut co z tego mogło by być nawet na 5 minut ale ban jest bezpodstawny !

ale jak zauważyłem slay bezpodstawny na początku rundy też się zdarzył pewno przez gorszy dzień, albo gracz był "chwastem" który nie pozwalał innym grać.

według mnie slay służy do tego aby zgładzić gracza który nie chce wykonywać celi mapy !

chociaż co ja według ciebie tam wiem o adminowaniu nie sięgam nawet do klawiatury.

2. Nie nadużywaj praw Administratora.

3. Zachowuj się kulturalnie na serwerze i na forum.

to tak na marginesie 

20170108022543_1.thumb.jpg.9af7a741be5c4

Rada na przyszłość nie prowokuj innych bo tutaj dostaniesz co najwyżej bana ale w życiu może się to dla Ciebie skończyć o wiele gorzej

tym to ubawiłeś mnie do łez.

w regulaminie jest napisane: 

8. Wszyscy tutaj są traktowani równo, bez względu na wiek, płeć czy rangę. 

więc nie wyzywaj także innych od dzieci,szczeniaków  itd. bo nie wiek gra rolę ale postawa osoby. 

Powiem tyle ja chciałem ci tylko pokazać jakie popełniłeś błędy a ty z kolei z miejsca traktujesz mnie jak przysłowiowego "szczeniaka" -nie sięgałem nawet do klawiatury kiedy ty miałeś pierwszego admina . haha  

Jak na swój wiek zachowujesz się Dziecinnie.

Proponuje zakończyć naszą sprzeczkę bo nie wniesie ona nic więcej do tematu. 

a decydujące zdanie co do tego tematu zostawiam Szynaxowi.

Edytowane przez Zexel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

według mnie slay służy do tego aby zgładzić gracza który nie chce wykonywać celi mapy ! " 

Ja robię wszystko dla dobra serwera i raczej mam dobrą opinie wśród stałych graczy, a ty się tylko ośmieszasz pisząc takie głupoty 

Jezeli nie działają kompletnie bany na serwerze, to używam komendy Slay by gracza na aimie zniechęcić do gry po 10 rundach się znudzi i opuści serwer. Mi to nie sprawia pryjemności bo musze non stop siedzieć na spect i sam nie mogę zagrać. Więc panie mądry skoro mam nie używać tej komendy to napraw BANY bo ludzie po otrzymaniu perma wchodzą po 3 sec i grają dalej na hackach co raczej bardziej zniechęca graczy do grania tu niż mój 1 trochę przesadzony ban którego dałem po godzinie użerania się właśnie z takimi na których ban nie działał . Wsumie nie ty tu rządzisz więc proszę nie wtrącaj się i już nie rób mi tu zbędnego spamu i nie udawaj już swiętego. Bo tak szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi co tu piszesz i ogólnie twoje zdanie.

Jeżeli komuś przeszkadza moje zachowanie ja mogę odejść bo mi aż tak nie zależy ciekawe czy serwer na tym zyska czy straci jak dalej będzie tyle odpałów latać a jak zwykle nie będzie żadnego admina on-line. Ja robię co uważam za słuszne a jeżeli masz z tym problem to jest tylko i wyłącznie twój problem

Edytowane przez Necr0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

owszem ja tu nie rządzę jak wyżej napisałem zdanie zostawiam Szynaxowi.

ja tylko pokazałem ci jakie błędy popełniłeś a ty dalej swoje xD 

Nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać czy jesteś dobrym adminem. 

Nie mam zamiaru się ciebie pozbywać tylko wskazać ci jak być lepszym.

Gdyby nie ten nie słuszny ban czuję iż bym tu nawet się nie wypowiedział 

I jeżeli nie obchodzi cie moje zdanie to po co w ogóle mi odpisujesz ?

Tu chodzi tylko o ten nie słuszny Ban o który jesteś skarżony !.

Świętego też nie udaje bo takich tutaj nie ma ale za każdy błąd przychodzi nam odpowiadać za niego.

i dodatkowo o twoją postawę względem innych bo traktujesz mnie lub Skrzata jak bachory które ci do pięt nie dorastają. i wywyższasz się nad nami.

według mnie powinieneś troszkę zluzować swój ton względem innych.

Edytowane przez Zexel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Zexel napisał:

owszem ja tu nie rządzę jak wyżej napisałem zdanie zostawiam Szynaxowi.

ja tylko pokazałem ci jakie błędy popełniłeś a ty dalej swoje xD 

Nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać czy jesteś dobrym adminem. 

Nie mam zamiaru się ciebie pozbywać tylko wskazać ci jak być lepszym.

Gdyby nie ten nie słuszny ban czuję iż bym tu nawet się nie wypowiedział 

I jeżeli nie obchodzi cie moje zdanie to po co w ogóle mi odpisujesz ?

Tu chodzi tylko o ten nie słuszny Ban o który jesteś skarżony !.

Świętego też nie udaje bo takich tutaj nie ma ale za każdy błąd przychodzi nam odpowiadać za niego.

i dodatkowo o twoją postawę względem innych bo traktujesz mnie lub Skrzata jak bachory które ci do pięt nie dorastają. i wywyższasz się nad nami.

według mnie powinieneś troszkę zluzować swój ton względem innych.

Nigdy nie napisałem Ciebie nie traktuje jak bachora a skrzaTa traktuję tak jak na to zasłużył i nie mam zamiaru zmieniać swojego zachowania. Po za tym ZEXEL ja nie należe do typu osób " miłych i uprzejmych " jeżeli chodzi o środowisko internetowe, a co do niesłusznego bana, mógł chcłopak nie udawać cwaniaka, poprostu został sprowadzony na ziemie, a co do tego czy akurat on będzie grał to mi zwisa bo przez takich to tylko innym się odechciewa grać. A ja mam zamiar dalej w taki sam sposób pełnić funkcję jaką mi powierzono i nie mam zamiaru się zmieniać. Za niesłusznego bana Przepraszam, a co do całej reszty którą tu napisałeś ja sobie nic do zarzcenia nie mam i tym akcentem kończe ten temat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Co do tego co było że necro przeklinał na serwie to ok dobra tam bo gracz i tak i tak jest jakimś debilem na aktywnym to ok.

Co do txt Necro to txt można uznać to za txt ponieważ tam cię nie widać !!!! 

Ale wracając do tego bana to admini są sprawdzani czy posiadają wh/aim czy tam grają na soft więc spokojnie :P

Wystarczy do mnie napisać wbiję i robię ssy :P

Ale wracając do bana hmm  sam chciałeś bana więc dostałeś!! Lecz to tak nie jest!

Necr0 jak wiadomo zrobił źle!

Lecz jest on aktywnym adminem gracze itp nic do niego nie maja ogarnia więc admina na pewno za takie coś nie zabiorę.

Co do TXT jest to nisko ale cię tam nie widać normalny gracz  nie ma jak cie zobaczyć więc są to txt.

A ja nie mówiłem ze tam można stać!!

Dobra ogólnie koledzy duży był spam i wgl. czytałem to około 15 min kurde :P

Admin Necro dostaje ostrzeżenie słowne.

Ogóle ostrzeżenia adminów :

P.S dodam skrzat że te skargi to piszesz piszesz, a  gracze tego nie lubią :P i będą cię zabijać :P

Ogólnie miłej gry :P Jak by coś nie pasowało to pisać odwołanie od skargi :P

Bo ogólnie kolego u ciebie widzę że masz 80 % postów to same skargi :P Nie tylko na tym serwie :P

http://just-frags.eu/profile/5683-skrzat/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjEyNDc4LCJpZF8yIjo2Njc2Nn0%3D

Edytowane przez szynax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skarga słuszna.

Dziękujemy za zgłoszenie.
Osoba oskarżona poniesie konsekwencje.

Pozdrawiamy administracja Just-Frags.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.