Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.

Skull [t]

[ZAMKNIĘTY] Skull Wita

15 Postów w tym temacie

Witam. Jestem Jacek, lat 22 (w czerwcu 23 latka), tak jestem już stary :P ale cóż poradzić, że latka tak lecą ;)

Pochodzę z Woj. Wielkopolskiego (Nie daleko Poznania). Moje Hobby/Pasja było zawsze Programowanie (Scripting) pod CS 1.6, a mówią inaczej tylko AMXX.

W CS'a zacząłem grać jako gó*niasz w wieku 12 lat, aczkolwiek miałem później przerwę z 3 lata, lecz w wieku 17 lat wróciłem do CS'a a w wieku 18 zacząłem przygodę z AMXX, własne serwery, itp.

Pyłem również współwłaścicielem jednych z dość znanej małej sieci przez ponad półtora roku, oraz założycielem własnej sieci przez około pół roku.

Posiadałem również unikalnego JailBreak gdzie byłem w top 3 na GT JB w Polsce (Paczkę tego moda mam nadal, aczkolwiek mam sentymenty do tego moda), oraz również posiadałem inne serwery typu, cod, bf4, różne ExpMody, PaintBall, itp.

Lecz najdłuższą przygodę miałem z JailBreak, którego prowadziłem przez 2-3 lata.

Lecz niestety przejadłem się już graniem w CS'a, oraz w prowadzenie serwerów, jak i własnej sieci.

Jak wspomniałem jestem już dość stary na swój wiek, co wiąże się z tym że niestety nie dysponuje już sporą ilością czasu wolnego. Aczkolwiek po dość długiej przerwie postanowiłem się gdzieś usiedlić jak za starych dobrych czasów.

Niestety za wiele czasu na gry nie będę miał oraz już nie zbyt gram w gry, lecz chciałbym się usiedlić na sieci, aby gdzieś w wolnej chwili rozwijać swoją pasję/umiejętności. Po prostu lubię pomagać, głównie przy serwerach CS 1.6, aczkolwiek w IP.Board też mam dość spore doświadczenie.

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie tu ciepło, oraz że będę mógł się również od czasu do czasu przydać na coś. :)

Pozdrawiam, by-Skull :)

Ps. Jeśli ktoś ma problem z serwerem, bądź ma pytanie - To proszę śmiało pisać, a postaram się pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czat Gadu-Gadu

Cześć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. :koteczek::)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemanko:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siema

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Skull :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

Zapraszam na CS:GO Mod #2 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo Witaj ;)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:3_grin::5_smiley:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Temat został zamknięty.

Kilka informacji, dlaczego temat mógł zostać zamknięty.

- Brak zainteresowania tematem.
- Temat złamał regulamin.
- Autor tematu został zbanowany.

Pozdrawiamy, administracja Just-Frags.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.