Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.

`Naxi ^^ :D

[ROZWIĄZANY] Skarga na admina :}

8 Postów w tym temacie

1. Nick oskarżonego: SkrzaT^
2. Powód skargi/zażalenia: Admin robiący SS`y adminowi. 
3. Opis zajścia: A więc zacznijmy od początku. Jestem Adminem na BF4, sprawuję się dobrze (tak myślę), bo żadne zażalenie nie wpadło na mój temat. No, ale dobra koniec gdybania, pewnie pięknego Poniedziałku (02.01.2017) o godzinie  17:50:19 dostałem miły prezent na nowy rok od admina Skrzata. Oczywiście wrzuciłem ssy na stronkę (link będzie niżej) i dostałem UB. Nie jestem z tych graczy, którzy oszukują online, bo po co to robić. Grałem wcześniej i gram w CS GO posiadam rangę taką jaka jest pokazana na moim profilu steam i screenach  gram tam podobnie jak w 1.6 i nie tylko na serwerze BF4, ale na wielu innych FFA itp. A wiec składam zażalenie na admina o nicku SkrzaT^ z powodu robienia SS`y Adminowi/Adminom ja rozumiem, że trzeba sprawdzać ludzi, ale mogli to zrobić inni admini lub on jak grałem wcześniej bez posiadania Admina. Dodam jeszcze, że jak się spytałem w/w admina dlaczego zrobił mi SS`y to odpowiedział, że ludzie prosili od dawna go i że mam wrzucić screeny i później jak ludzie będą pytali lub oskarżali mnie o "czitowanie" to mam im podesłać link do SS`ów no to jest jakaś kpina. A więc proszę się o wypowiadanie się w tym wątku ludzi którzy mają coś do powiedzenia, a nie ci co będą robić spam. Dziękuje i pozdrawiam.
4. Dodatkowe info: Link w/w ss`ów: http://just-frags.eu/topic/12326-odbanowany-ssy-naxi-d/#comment-66002

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Studio Tatuażu Czat Gadu-Gadu

Zrobiłem Ci ss nie na prośbę graczy, a z powodu ich ciągłych oskarżeń, jak i również z tego względu, że jestem jedną z takich osób które podejrzewają Cie o nie czystą gre. Być może jedziesz na wh, kryjesz się dobrze +Anty-SS i wykorzystujesz fakt, że masz adma lub zwyczajnie dobrze grasz, jeżeli tak to GZ. Nie ma nic w regulaminie na ten temat, że admin nie może sprawdzić innego admina pod względem "czystości". A więc, admin też gracz i również może być sprawdzony. Jeżeli będziesz miał podejrzenie o tym, że używam jakiegokolwiek cheata, zapraszam do zrobienia SS, korona mi z głowy nie spadnie a z tego co widzę, po Twojej skardze to właśnie się stało, czyli poczułeś się urażony lub z nudów składasz skargę od czapy.

P.S. SS-y zostały zrobione ze wzgledu podejrzenia o używanie WH, a nie z tego względu, żebyś mógł podesłać komuś link do ss-ów.

Proszę bardzo, przeczytaj uważnie regulamin admina.

Regulamin serwera.

Dziękuję bardzo za uwage.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie spadła mi korona z głowy z powodu takiego, że zrobiłeś mi SS`y. Kiedyś byłem adminem na serwerze to obwiązywała degradacja za zrobienie SS`ów Adminowi, dlatego ten post napisałem oraz El maseło się o tym dowiedział, że dałeś mi ssy i sam powiedział, że jak admin daje adminowi ssy to powinna być degradacja z stanowiska. Jeżeli pomoże ci to mogę każde wejście na serwer nagrywać i dostaniesz demka. Ale to nie tylko twoja jedyna wada w administrowaniu, a mianowicie twoja kultura nie jest na przyzwoitym poziomie, a kultura admina nie powinna być na niskim poziomie tylko wysokim. Wysłałeś mi link do regulaminu i przejrzałem sobie go jeszcze raz dokładniej i tam jest ciekawa linijka napisana " 1.3. Podpowiadanie przez steam/gg/skype i inne komunikatory. [Ban na zawsze] " więc według tego "paragrafu"  powinieneś mieć PERM BANA na serwerze, ponieważ jesteś nieuczciwy wobec graczy, a jak ty to napisałeś "admin to też gracz", więc według regulaminu powinieneś mieć już dawno perm bana, bo odkąd jesteś adminem to podpowiadasz na u@ innym adminom, np mnie lub El Maselo. A jeszcze wrócę to tego, że niby mam "wh" to zobacz sobie mój Steam i rangę w CS GO, gdzie dynamika rozgrywki jest podobna do 1.6 i jeszcze jedno w CS wystepuje takie coś jak czytanie gry pecziwnika (czyli domyślanie się co może zrobić) i to większość lepszych graczy Aimowo robi :) 

P.S.: Link do 3 ssów (1 Kultura, 2 podpowiadanie na u@): http://www114.zippyshare.com/v/0A2KhgNO/file.html

P.S.2.: Mam nadzieję, że jakiś inny Admin także wypowie się w tym wątku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli mamy banować wszystkich za podpowiadanie i wyklinanie na serwerze, to tak samo Ty jak i El Maselo powinni również dostać ban. Nie obchodzi mnie nic Twoj Steam i ranga w CS GO, nie interesuje mnie to, że wiekszość życia spędzisz na zdobywaniu większej rangi w CS GO, Twoja sprawa. "El maseło się o tym dowiedział, że dałeś mi ssy i sam powiedział, że jak admin daje adminowi ssy to powinna być degradacja z stanowiska.", to co teraz El Maselo mówi co jest za co ? To powiem, że za coś tam jest degradacja/ban etc i też tak ma być ? Ja też kiedyś byłem adminem na innym serwie i obowiązywało coś takiego, że jak ktoś jest gburem to nim pozostaje, dotyczy "Kiedyś byłem adminem na serwerze to obwiązywała degradacja za zrobienie SS`ów Adminowi". I co z tego, że gdzieś coś obowiązywało ?

Rozumiem, że teraz administracja będzie postępywała tak jak kiedyś gdzieś na jakimś serwie na którym grałeś i tak jak powie El Maselo ?

Ok, podpowiadałem, to skoro mamy być rozliczeni za nasze "grzeszki" to ja dostaje perma, a Ty z Maselo zjeżdzacie ze stanowiska Adma za brak kultury, gdzieś nawet na forum jest jakaś skarga na Ciebie lub Masela za brak kultury, również jestem świadkiem niezachowania kultury przez Ciebie i Masela. A i jeszcze jedno, w piłce nożnej występuje coś takiego jak czytanie gry przeciwnika, wniosło to coś do tematu ? Nie. Tak samo i to  "A jeszcze wrócę to tego, że niby mam "wh" to zobacz sobie mój Steam i rangę w CS GO, gdzie dynamika rozgrywki jest podobna do 1.6 i jeszcze jedno w CS wystepuje takie coś jak czytanie gry pecziwnika (czyli domyślanie się co może zrobić) i to większość lepszych graczy Aimowo robi :)  ".

"P.S.2.: Mam nadzieję, że jakiś inny Admin także wypowie się w tym wątku. ", jak najbardziej zapraszamy innych adminów oraz graczy, oczywiście z niecierpliwością czekam na post El Maselo. Tylko napisz mu, żeby w poście dorzucił coś ostrego na mnie.

Aha, no i jeszcze jedno. Maselo mnie zapytał ( po tym jak zrobiłem Tobie ss ), czy jemu też bym zrobił gdyby ludzie "beczeli", że lata na wh etc, oczywiście, że odpowiedziałem - tak. Jeżeli jakiś admin, obserwuje kogoś dłuższy czas i ma podejrzenie, że ta osoba ( nie ważne jakie jest jej stanowisko ) czituje, to robi ss-y. Zbanowana osoba wstawia ss to po kłopocie. Po to jest możliwość zrobienia SS.

P.S. Dzięki za info, mam nadzieję, że Twój związek z El Maselo będzie trwał przez wieki ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę Cię rozczarować, bo mój kontakt z El maselo nie jest taki dobry jak uważasz, czasami kilka zdań wymienimy na serwerze i to tyle. Na mnie nie było skargi za kulturę, ani na serwerze też nie obrażam graczy i nie przeklinać, może 1 przekleństwo na 300 fragów lecz. A jak mnie jakiś gracz wkurzy to po prostu nie zwracam na uwagi, bo wiem, że to prowokacja i po prostu się uśmiecham do tej osoby :) A jeżeli wyzwie mnie czy innego gracza/admina to leci banik według regulaminu. 

" Jeżeli mamy banować wszystkich za podpowiadanie i wyklinanie na serwerze, to tak samo Ty jak i El Maselo powinni również dostać ban " Jakoś nigdy się nie przytrafiło, żebym podpowiadał na u@ lub innym komunikatorze u El Maseło też tego nie zaobserwowałem jak bym takie coś widział po prostu bym zrobił screena na dowód i bym sobie go przechowywał. A co El Maselo mi powiedział na temat degradacji z stanowiska za robienie ssów adminom to tylko wspomniał (że zawsze tak było[nie wiem czy mówił o tym serwerze czy o innym]), a nie ustalił zasadę to jest różnica, więc nie oskarżaj nie winnego człowieka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie interesują mnie wasze relacje. Skargi nie było jeszcze lub nikt nie napisał tego na forum. "A jak mnie jakiś gracz wkurzy to po prostu nie zwracam na uwagi, bo wiem, że to prowokacja i po prostu się uśmiecham do tej osoby :) ", oczywiście, każdy lubi mówić o sobie w samych superlatywach. Gdybym miał dostęp do AMX to bym potrafił wyciągnąć przynajmniej 5 osób, które zbanowałeś na jakiś czas z tego względu, że Cie wkurzyły bo miało to miejsce w czasie, kiedy byłęm na serwerze. "" Jeżeli mamy banować wszystkich za podpowiadanie i wyklinanie na serwerze, to tak samo Ty jak i El Maselo powinni również dostać ban " , proszę zwróc uwagę na literę i między czasownikami. Podejrzewam, że miałem adma jak El Maselo jeszcze w "pieluchy robił" i o czymś takim nie słyszałem.

"El maseło się o tym dowiedział, że dałeś mi ssy i sam powiedział, że jak admin daje adminowi ssy to powinna być degradacja z stanowiska. ", jak dla mnie, to jest zdanie twierdzące.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musisz mnie uczyć Języka polskiego, bo to nie jest temat i forum do takich działań nauczających, a sam robisz proste błędy ortograficzne. Jak mówisz, że nie interesują cię nasze relacje to po co wątek wcześniej wspomniałeś o naszych relacjach i  " P.S. Dzięki za INFOarrow-10x10.png, mam nadzieję, że Twój związek z El Maselo będzie trwał przez wieki ;). " z tego wynika, że uważasz iż mamy bardzo dobry kontakt z sobą, więc teraz nie ściemniaj, że niby Cię to nie interesuje. " oczywiście z niecierpliwością czekam na post El Maselo. Tylko napisz mu, żeby w poście dorzucił coś ostrego na mnie" następne wspomnienie, że niby dużo ze sobą rozmawiamy i mamy taką więź jak przyjaciele od kilku lat... Spróbuje zdobyć wyciągi z szeptu na Steam i je tu podesłać, abyś nie gadał głupot. "  Gdybym miał dostęp do AMX to bym potrafił wyciągnąć przynajmniej 5 osób, które zbanowałeś na jakiś czas z tego względu, że Cie wkurzyły bo miało to miejsce w czasie, kiedy byłęm na serwerze. " to ja czekam na wypowiedź Sprinta, który ma z pewnością dostęp do tego i chcę to zobaczyć na własne oczy, bo nie mogę czytać tych głupot i kłamstw które wypisujesz.

P.S.: Przestańmy sobie dogryzać i niech inni się wypowiedzą, a nie my tylko i niech dowody wyjdą na jaw ja swoje, które posiadam wrzuciłem ty ciągle mi tylko coś zarzucasz, a nie masz dowodu na moje przewinienie. A więc powinniśmy przestać spamować w tym poście i czekać na inne wypowiedzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Problem został rozwiązany.

Kilka informacji, dlaczego temat mógł zostać zamknięty.

- Odpowiedź została udzielona,
- Brak zainteresowania tematem ze strony autora.

Pozdrawiamy, administracja Just-Frags.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.