Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.

Nie Mam Dzwieku :(

[ROZWIĄZANY] Skarga na 14latka

9 Postów w tym temacie

1. Nick oskarżonego: @Thethefuck
2. Powód skargi/zażalenia: A więc napisałem coś takiego do niego, a on daje mi bana za obrazę... gdzie tu chłopie widzisz obrazę co? skoro chcesz to mogę cię obrażić ale teraz tutaj nic takiego nie widzę !!
3. Opis zajścia: Nie mam ochoty komentować,o takim jeb*** adminie
4. Dodatkowe info: oto dowód!, proszę by ten admin poniósł karę

http://www110.zippyshare.com/v/flH88tMy/file.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Studio Tatuażu Czat Gadu-Gadu

Napisano (edytowane)

Mam świadków, że wielokrotnie nadużywasz agresji oraz wchodzenia w nie swoje sprawy. Odkąd straciłeś admina, jesteś bardzo cwany. Masz zero szacunku do administracji jak i do graczy. Zostałem urażony, jak nazwałeś mnie kutasem.

3. Opis zajścia: Nie mam ochoty komentować,o takim jeb*** adminie <- nawet tu, pokazujesz swoją kulturę wobec innych. Zastanów się nad swoim zachowaniem...

Tyle z mojej strony, nie pozdrawiam. ;)

Edytowane przez Thethefuck
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopie ja mam ciebie już kompletnie w dup*** wyzwałem się od kutasa?? jakoś nie widzę tego w ss tylko KUT**** a to róznica więc za darmo dałeś mi bana i nie wiesz chłopcze co to obraza jak chcesz mogę cię tego nauczyć zapraszam Gdynia:) czekam na sprinta może zrobi tutaj porządek bo co to ma być wchodzę na serwer a patrzę guma blokuje zm by ciebie nie zabić wyślę demko sprintowi na gg i zobaczymy jaki i ty cwany jesteś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blokuje mnie xD!? Szedł do mnie, rzucałem Pipe Bomb więc nie miał jak do mnie pójść. Wysyłaj se, cwaniaczku. Żałosny jesteś. Wbijesz na serwer i masz perma, gwarantuje Ci to, źle wpływasz na grono ludzi. Spr!nt zadecyduje, czy Cię odbanować.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ty możesz mi jedynie wiesz co haha dawaj perma to na stówę stracisz adma perma za free ok po banie wbije

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moge Ci jedynie co? Dokończ gimbusie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem świadkiem to się wypowiem.

Tak dla twojej wiadomości guma dostał bana za współpracę, trochę później, jak kampił z MorteQ.

Kogo ty wyzywasz od 14 latków, bo patrząc na twoje zachowanie, to tobie pasuje taki wiek.

Wszędzie masz problem, wszędzie pretensje.

Co to za screen? Z rozszerzeniem .dib? Może wyślesz spakowany w .rar?

Screen taki jak twój może być przerabiany 3131231231 razy.

Wydaje mi się, że nie bez powodu odebrano Ci admina, a ty nie możesz się z tym pogodzić i próbujesz nas po prostu ztrigerować.

Ja jestem obojętny na Ciebie i mam wylane co ty robisz, dopóki nie łamiesz regulaminu, ale nie każdy ma takie nerwy i w sumie nie dziwię się thefuckowi.

Odkąd straciłeś admina serio odwalasz taką maniane, skanujesz, mówisz że nie, blokujesz, po co to?

Sprint ma logi, jak będzie chciał dowody, to pewnie sam sobie spojrzy, LUL.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, czytając ten cały temat mam neutralne zdanie,  poniewaz z tego co napisał niemamdzwieku, to thethefuck troszeczkę przesadził,  ale gdy widzę co wypisuje niemamdzwieku i jakiś słów używa to mi się śmiać chce, moim zdaniem najlepiej będzie ukarać jednego i drugiego.

@Thethefuck nie przesadzaj,  powinieneś też ochłonąć, takim straszniem kierujesz się na tą samą drogę do niemamdzwieku,  jak chcecie się cisnąć dalej, to na pw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Problem został rozwiązany.

Kilka informacji, dlaczego temat mógł zostać zamknięty.

- Odpowiedź została udzielona,
- Brak zainteresowania tematem ze strony autora.

Pozdrawiamy, administracja Just-Frags.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.