Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.


Just-Frags

Po prostu Hubert.

Multi Admin
 • Ilość dodanej zawartości

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  55d 10g 1m 31s

Reputacja

112 Mega Pomocny

7 obserwujących

O Po prostu Hubert.

Just-Frags
 • Ranga
  Gold Nova II
 • Urodziny lipiec 27

Informacje

 • Imię Hubert
 • Nick Po prostu Hubert.
 • Płeć Mężczyzna
 • Gadu-Gadu 52388986
 • Gram na CS:GO MOD #1
  Only DD2 + Leczenie
 • O mnie #Hubert, #hondaCBR600rr, #piłka nożna/siatkówka, #muzyka, #nowanormalność.

Ostatnie wizyty

1596 wyświetleń profilu

Piosenka Profilowa

 1. Just-Frags

  Głosuj na serwer BF4

  40
 2. Just-Frags

  Glosujemy na CodMod 40k

  48
 3. Just-Frags

  Głosuj na serwer COD 4501

  46
 4. Just-Frags

  [ZAMKNIĘTY] Hellow

  Helloł
 5. Just-Frags

  Wojna imion .! :D

  Huberty wbiły na rejon!
 6. Just-Frags

  Q&A Blady

  Ja go skłoniłem swoim urokiem i wgl [P] Co sądzisz o adminach na CS go mod #1? [P] Jak tu się znalazłeś? [P] Czym się zajmujesz poza graniem? [P] Hobby jakieś? [P] Lubisz mnie? :v
 7. Just-Frags

  [PODANIE PRZYJĘTE] Podanie zoOm.?!

  Na Tak. + Często Cb widzę, + Wiek, + AMX. -/+ No z tym doświadczeniem to tak każdy może napisać.  
 8. Just-Frags

  [PODANIE PRZYJĘTE] Podanie na admina ZERQ

  Jestem na 50/50, ale.. + Wiek, + amx +GT, - Steam, - Niedawno zrezygnowałeś z admina z powodu braku czasu, zdecyduj się w końcu, czy masz czas czy jednak go nie posiadasz.
 9. Just-Frags

  [ZAMKNIĘTY] Siema

  Helloł
 10. Just-Frags

  Q&A Po prostu Hubert.

  [P]Jak się znalazłeś na tym forum? O: Dostałem bana, potem UB i tak o to jestem prawie rok na tej sieci. [P]Ulubiony gatunek muzyczny? O: Pop, trap, rap. [P]Jakie masz plany na przyszłość? O: Pójść do PPOŻ, bądź szef kuchni. [P] Jak masz na imię? O: No nie wiem, chyba Hubert. [P] Ile masz lat? O: Jeszcze 17. :v [P] Ile ważysz? O: 73kg czystych mięśni. [P] Coś więcej niż admin serwera? O: Zobaczymy co czas przyniesie, na pewno będę się starał. [P] Coca Cola czy Sprite? O: Sprite. [P] Owoce czy fast foody? O: 50/50, w sumie to z fast food'ów to tylko burrito. [P] Ulubiona pora roku? O: Zima, ale też wakacje, bo urodziny. [P] Kogo nominujesz do kolejnego Q&A?  O: Niespodzianka. [P] Ulubiony kolor?  O: Niebieski. [P] Uprawiasz jakieś sporty? O: MMA (2 lata), piłka nożna ale po skończeniu kariery to tylko z kumplami  , bądź freestyle football, siatkówka. [P] Czym się interesujesz?  O: Motoryzacją, sportem i od czasu do czasu rysowaniem. PS: No to ja nominuje @Martyna:*.. hehe, żartowałem.. Nominuję: @Blady Powodzenia
 11. Just-Frags

  [ZAMKNIĘTY] Poradnik cs 1.6 STEAM.

   Przydarzył mi się pewnym momencie, jak pewnie wielu z Was  w swojej karierze cs 1.6 steam crash gry, który powodował zmianę grafiki jak i rozdzielczości gry. Jednak wszystkimi możliwymi sposobami po przez ustawienia w grze próbowaliście zmienić tę grafikę jak i rozdzielczość, ale automatycznie po ponownym włączeniu zmieniało się z powrotem na niekorzystne ustawienia. W tym temacie postaram się rozpisać Wam  prosty sposób jak przywrócić ustawienia startowe cs 1.6 steam, po przez platformę STEAM. A więc: I. Włączamy aplikacje STEAM. II. Gdy już nam się uruchomi, szukamy zakładki *Biblioteka*, a następnie klikamy na nią. III. Gdy zobaczymy w bibliotece Counter Strike'a, klikamy na niego po przez prawym przyciskiem myszki. IV. Klikamy *właściwości*, zakładkę *Ogólne* a następnie *Ustaw opcje uruchamiania*. V.  Wyskoczy nam okienko, gdzie wpisujemy takie o to przykładowe parametry, po wpisaniu naciskamy *OK*: -widht 1920 -hight 1080 +ex_interp 0.01 -gl -32bpp -full -condebug -heapsize 6291456 Wyjaśnienia: *widht - Szerokość rozdzielczości ekranu, *hight - Wysokość rozdzielczości ekranu, *ex_interp 0.01 - interp optymalny dla nas w grze, *gl - Podstawowa grafika w cs, *full - Uruchamia nam grę w pełnym ekranie, *condebug - Zapisuje zawartość konsoli do pliku qconsole.txt, *heapsize - ilość pamięci ram, przeznaczonej dla gry.      Oczywiście to są tylko przykładowe i wzorowane na moich parametrach. Wiele innych możecie znaleźć w internecie i dopasować to waszych upodobań jak i do parametrów komputera.
 12. Just-Frags

  [ZDJĘTY] Odpracowanie.

  To uno momento.
 13. Just-Frags

  [ZDJĘTY] Odpracowanie.

  1. Nick: Po prostu Hubert.2. Ilość ostrzeżeń:1.3. Sposób odpracowania warna/ów: Poradnik do gry: cs 1.6 STEAM.4. Linki:  
 14. Just-Frags

  Szybka rekrutacja - MULTI ADMIN [ZAMKNIĘTA]

  1. Wiek minimum 15 lat. - No jasne.2. STEAM! - Jest.3. Aktywność na forum - 25 postów. - Jest.4. Zaufanie u administracji forum. - Nie mogę tego ocenić.5. Przynajmniej 5 dni czasu online na forum. - Łatwo.6. Dużo wolnego czasu by reagować na zgłoszenia. - Nie ma problemu.7. Posiadać admina na co najmniej 1 serwerze JF. - CS GO MOD #18. Aktywny mikrofon + ts3. - TS - Jest, Mikro - kupno postaram się zrealizować  w przyszłym tygodniu.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Nick z serwera: Po prostu Hubert.Wiek: 17lat.Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198354870088/Link do BANID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:197302180Czy posiadasz na jakimś serwerze admina?: A i owszem.Dlaczego Ty?: Jako, że zauważyłem szybką rekrutacje to postanowiłem spróbować sowich sił na owym stanowisku. Mam dużo czasu, na zgłoszenia postaram się momentalnie odpowiadać.. Zawsze to dla mnie nowa przygoda związana z tą siecią i tak jakby awans na coś wyższego, bo tylko starałem się o admina, a teraz chciałbym wejść w coś poważniejszego, choć nie mówię, że sama praca admina nie jest poważna, wręcz przeciwnie.Znajomość AMXX (1-10):  7-8.
 15. Just-Frags

  Loteriada - czterdzieste piąte losowanie.

  1. Nick: Po prostu Hubert. 2. Wybrane liczby: 25, 69 3. Ilość postów na forum: +273 4. Czy posiadasz warny?(Jeśli tak podaj ilość): 1.