Zarejestruj się teraz, by otrzymać dostęp do wszystkich funkcji na forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do rozwoju forum oraz serwerów.  Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki bądź ShoutBox'a, oraz wiele więcej.

Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się na konto.


Br0k3n

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  3d 1g 31m 12s

Reputacja

1 Neutralny

O Br0k3n

Just-Frags
 • Ranga
  Silver I

Informacje

 • Imię Patryk
 • Nick Br0k3n
 • Płeć Mężczyzna
 • Gadu-Gadu 0
 • Gram na COD 401 #1
 • O mnie Witam. Mam na imię Patryk i jestem 16-latkiem. Lubię sport, a zwłaszcza grać w piłkę nożną. W szkole najlepszy przedmiot dla mnie to w-f i matematyka. A na serwerze gram na cod modzie 40001lvl, ale nie wiem, który to ten z listy. :D
 1. Jestem na tak Wszystko na + bo za dużo by pisać
 2. Jestem na tak +aktywny +składka +znajomość amx +lubiany na serwerze +wiek
 3. Just-Frags

  [PODANIE ODRZUCONE] Podanie Necr0

  Aktualnie na nie +wiek -konto pod podanie -składka -mała aktywność na serwerze
 4. Just-Frags

  [PODANIE PRZYJĘTE] Application for admin

  Nie znam angielskiego więc skopiuje od Ciebie ale i tak jestem na tak : - active - is calm  - good player
 5. Just-Frags

  [SŁUSZNA] Skarga na Br0k3n

  Wchodziłem kurwa na forum, nawet szynaxa pytałem czy dostał ub i mówił ze nie  Dobra już jebać
 6. Just-Frags

  [SŁUSZNA] Skarga na Br0k3n

  Nikt mnie nie poinformował że ub dostałeś także skąd miałem wiedzieć, następnym razem odpisuj na pw, a nie
 7. Just-Frags

  Propki 2

  Z tym konkursem to nie zawsze bedzie sprawiedliwie bo niektóre osoby w przeciwieństwie do większości osób będzie grało 24h/dobe i zwykłym graczom będzie bez szans go dogonić, a co do 3 najlepszych graczy jestem za. 
 8. Just-Frags

  [PODANIE ODRZUCONE] NukeR na admina.

  Niejednoznacznie ale jednak na nie: -składka -nie znam Cię  +wiek
 9. Just-Frags

  [PODANIE ODRZUCONE] Podanie o admina

  Na nie: -konto pod podanie -żadko Cię widzę na serwerze -nie podałeś AMX 
 10. Just-Frags

  Perki

  Witam, mam propozycje dodania kilku perków i klas premium, a o to one:        PERKI: katalizator boga - Masz 1/2 z każdej broni oraz 1 hp wyjątkowe szczęście - Możesz wybrać dowolny perk z listy WH zabójcy - Posiadasz jakby wh (takie np. zielone punkty) Kolorowe strzały - Po strzale w niewidzialną osobę, ona się zaczyna świecić Tarcza admina - Jesteś odporny na umiejętności z perków KLASY: (MegaPremium) Eliter - ma 3 skoki, zmniejszoną grawitacje, 1/3 z elitek, 1/10 z m4, lekka niewidka podczas kucania (MegaPremium) Mistrz Rushu - 1/2 z m3, 1/5 z xm, bezlik ammo, dodatkowy skok (MegaPremium) Pistolero - Ma 1/5 z każdego pistoletu, po zabiciu wroga dostaje pełen magazynek, ma zmniejszoną grawitacje
 11. Nick: Br0k3n Imię: Patryk Wiek: 16 Staż na serwerze: Od około 10 dni ale będę grał teraz cały czas Akceptujesz składkę: Tak Znajomość AMX: między 6/10 ,a 7/10 Czy byłeś już adminem: Tak Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Po około 3/4 godziny, zależy od dnia Dlaczego Ty: Chciałbym dostać admina ponieważ gdy często gram to na serwerze rzadko jest jakiś admin, mógłbym wszystko kontrolować i pomagać wszystkim Kontakt - GG - 61043391 Steam/NoSteam: Steam - http://steamcommunity.com/id/  Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście Akceptujesz regulamin serwera?: w 100% procentach.
 12. Nick: Br0k3n Imię: Patryk Wiek: 16 Staż na serwerze: Gram od 2 dni ale serwer mi sie bardzo spodobał Akceptujesz składkę: TAk Znajomość AMX: między 6/10 ,a 7/10 Czy byłeś już adminem: Tak Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Zależy. po około 4,5 godzin Dlaczego Ty: Chciałbym zostać adminem, dlatego że na serwerze jak gram widziałem tylko może z dwóch adminów, a dziś jak grałem to było kilka osób z aimbotem i takie różne, a ja gram często i mógłbym to kontrolować. Kontakt: GG - 61043391 Steam/NoSteam: Steam Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście Akceptujesz regulamin serwera?: w 100% procentach.
 13. Witam. Jestem nowy na forum, na serwerach w sumie też, ale zdążyłem się zapoznać z wieloma z was. Mam nadzieję, że poznam się z każdym i każdy mnie polubi.